Niderlandy, 1 gulden, 1737

Rozpoczęcie: 12-01-2026 18:00
Zakończenie: 22-01-2026 21:46:00
Licytacja odbywa się w serwisie OneBid: zapisz się do e-aukcji
Niderlandy, 1 gulden, 1737

Niderlandy, 1 gulden, 1737

Licytuj
432563
Opis: Niderlandy - Utrecht, 1 gulden, 1737
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 10.51 g, patyna, nieco niedobity
Literatura: Delmonte 1182, Purmer Ut72, Verk. 1182

Cena aktualna:
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 9