Niderlandy, 1 gulden, 1737
Zakończenie: 22-01-2026 21:46:00
Niderlandy, 1 gulden, 1737
Licytuj| Numer: |
432563
| Opis: | Niderlandy - Utrecht, 1 gulden, 1737 |
| Stan zachowania: | III/III+, About Good Very Fine |
| Dodatkowe informacje: | srebro, 10.51 g, patyna, nieco niedobity |
| Literatura: | Delmonte 1182, Purmer Ut72, Verk. 1182 |
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 9