Niderlandy hiszpańskie, patagon, 1623

Rozpoczęcie: 12-01-2026 18:00
Zakończenie: 22-01-2026 21:45:00

Cena wylicytowana: 290 zł
Aukcja zakończyła się 22-01-2026 21:45:00
432449
Opis: Niderlandy hiszpańskie - Filip IV (1621–1665), patagon, 1623, Bruksela
Stan zachowania: IV+, Choice Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 27.45 g, patyna
Literatura: Delmonte 295, Davenport 4462

Cena końcowa: 290 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 37