Niderlandy hiszpańskie, patagon, 1623
Zakończenie: 22-01-2026 21:45:00
432449
| Opis: | Niderlandy hiszpańskie - Filip IV (1621–1665), patagon, 1623, Bruksela |
| Stan zachowania: | IV+, Choice Fine |
| Dodatkowe informacje: | srebro, 27.45 g, patyna |
| Literatura: | Delmonte 295, Davenport 4462 |
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 37