Indie, fanam, (XIX w)

Rozpoczęcie: 12-01-2026 18:00
Zakończenie: 22-01-2026 21:43:40
Licytacja odbywa się w serwisie OneBid: zapisz się do e-aukcji
Indie, fanam, (XIX w)

Indie, fanam, (XIX w)

Licytuj
432558
Opis: Indie - Travancore, fanam, (XIX w)
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro złocone (?), 7.6 mm, 0.34 g

Cena aktualna: 120 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 10