Indie, fanam, (XIX w)
Zakończenie: 22-01-2026 21:43:40
Indie, fanam, (XIX w)
Licytuj| Numer: |
432558
| Opis: | Indie - Travancore, fanam, (XIX w) |
| Stan zachowania: | II, Extremely Fine |
| Dodatkowe informacje: | srebro złocone (?), 7.6 mm, 0.34 g |
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 10