Dania, 2 korony, 1892

Rozpoczęcie: 12-01-2026 18:00
Zakończenie: 22-01-2026 21:42:20
Licytacja odbywa się w serwisie OneBid: zapisz się do e-aukcji
Dania, 2 korony, 1892

Dania, 2 korony, 1892

Licytuj
432307
Opis: Dania - Krystian IX (1863–1906), 2 korony, 1892, Kopenhaga, Złota rocznica ślubu
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby 800, ok. 15 g, patyna, pięknie zachowana moneta
Literatura: Hede 12, KM 800

Cena aktualna:
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 8