Dania, 2 korony, 1892
Zakończenie: 22-01-2026 21:42:20
Dania, 2 korony, 1892
Licytuj| Numer: |
432307
| Opis: | Dania - Krystian IX (1863–1906), 2 korony, 1892, Kopenhaga, Złota rocznica ślubu |
| Stan zachowania: | I/I-, Choice About Uncirculated |
| Dodatkowe informacje: | srebro próby 800, ok. 15 g, patyna, pięknie zachowana moneta |
| Literatura: | Hede 12, KM 800 |
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 8