Chiny, 20 centów, 1929 (rok 18)

Rozpoczęcie: 12-01-2026 18:00
Zakończenie: 22-01-2026 21:42:00
Licytacja odbywa się w serwisie OneBid: zapisz się do e-aukcji

Licytuj
432445
Opis: Chiny - prowincja Kwang Tung (Guangdong), 20 centów, 1929 (rok 18)
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 5.28 g, patyna
Literatura: KM Y 426

Cena aktualna: 48 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 5