Chiny, 20 centów, 1929 (rok 18)
Zakończenie: 22-01-2026 21:42:00
Licytuj| Numer: |
432445
| Opis: | Chiny - prowincja Kwang Tung (Guangdong), 20 centów, 1929 (rok 18) |
| Stan zachowania: | III+, Good Very Fine |
| Dodatkowe informacje: | srebro, 5.28 g, patyna |
| Literatura: | KM Y 426 |
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 5