Austria, 1/2 talara, 1694

Rozpoczęcie: 12-01-2026 18:00
Zakończenie: 22-01-2026 21:41:00
Licytacja odbywa się w serwisie OneBid: zapisz się do e-aukcji
Austria, 1/2 talara, 1694

Austria, 1/2 talara, 1694

Licytuj
432520
Opis: Austria - Salzburg - arcybiskupstwo - Jan Ernest graf Thun i Hohenstein (1687–1709), 1/2 talara, 1694, Salzburg, Aw: Tarcza herbowa pod kapeluszem z chwostami, wokoło legenda, Rw: Święty Rupert i Św. Vergiliusz vis a vis, wokoło legenda
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 14,54 g, stara, ciemna patyna
Literatura: Probszt 1817, Zöttl 2183

Cena aktualna: 600 zł
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 18