Austria, 2 floreny, 1886
Zakończenie: 22-01-2026 21:40:00
Austria, 2 floreny, 1886
Licytuj| Numer: |
432441
| Opis: | Austria - Franciszek Józef I (1848–1916), 2 floreny, 1886, Wiedeń |
| Stan zachowania: | III+, Good Very Fine |
| Dodatkowe informacje: | uszkodzenia obrzeża |
| Literatura: | Davenport 27, Herinek 515 |
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 12