Austria, 2 floreny, 1886

Rozpoczęcie: 12-01-2026 18:00
Zakończenie: 22-01-2026 21:40:00
Licytacja odbywa się w serwisie OneBid: zapisz się do e-aukcji
Austria, 2 floreny, 1886

Austria, 2 floreny, 1886

Licytuj
432441
Opis: Austria - Franciszek Józef I (1848–1916), 2 floreny, 1886, Wiedeń
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: uszkodzenia obrzeża
Literatura: Davenport 27, Herinek 515

Cena aktualna:
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 12