różne, zestaw 2 monet
Zakończenie: 22-01-2026 21:37:20
różne, zestaw 2 monet
Licytuj| Numer: |
432530
| Opis: | różne, zestaw 2 monet, szeląg 1572, Dahlen, Inflanty, Jan Hieronim Chodkiewicz (1572–1573) / szeląg 1575, Mitawa, Księstwo Kurlandii, Gotthard Kettler (1562–1587 |
| Stan zachowania: | III/III-, About Very Five |
| Dodatkowe informacje: | razem 2 sztuki, szeląg z 1572 przedziurawiony, patyna |
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 9