różne, zestaw 2 monet

Rozpoczęcie: 12-01-2026 18:00
Zakończenie: 22-01-2026 21:37:20
Licytacja odbywa się w serwisie OneBid: zapisz się do e-aukcji
różne, zestaw 2 monet

różne, zestaw 2 monet

Licytuj
432530
Opis: różne, zestaw 2 monet, szeląg 1572, Dahlen, Inflanty, Jan Hieronim Chodkiewicz (1572–1573) / szeląg 1575, Mitawa, Księstwo Kurlandii, Gotthard Kettler (1562–1587
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje: razem 2 sztuki, szeląg z 1572 przedziurawiony, patyna

Cena aktualna:
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 9