Polska, 20 złotych, 1979

Rozpoczęcie: 12-01-2026 18:00
Zakończenie: 22-01-2026 21:33:40
Licytacja odbywa się w serwisie OneBid: zapisz się do e-aukcji
Polska, 20 złotych, 1979

Polska, 20 złotych, 1979

Licytuj
423524
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989) - monety próbne, 20 złotych, 1979, Warszawa, Pomnik-Szpital Centrum Zdrowia Dziecka, wypukły napis PRÓBA
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: miedzionikiel, nakład 30.000 sztuk, stemple lustrzane, moneta w czerwonym pudełku NBP, jasna patyna
Literatura: Parchimowicz P313a

Cena aktualna: 30 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 6