Polska, 10 złotych, 1936

Rozpoczęcie: 12-01-2026 18:00
Zakończenie: 22-01-2026 21:29:40
Licytacja odbywa się w serwisie OneBid: zapisz się do e-aukcji
Polska, 10 złotych, 1936

Polska, 10 złotych, 1936

Licytuj
432436
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939), 10 złotych, 1936, Warszawa, Józef Piłsudski
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: patyna, bardzo ładnie zachowane
Literatura: Parchimowicz 124c

Cena aktualna: 260 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 15