Polska, 10 złotych, 1936
Zakończenie: 22-01-2026 21:29:40
Polska, 10 złotych, 1936
Licytuj| Numer: |
432436
| Opis: | Polska - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939), 10 złotych, 1936, Warszawa, Józef Piłsudski |
| Stan zachowania: | I-, About Uncirculated |
| Dodatkowe informacje: | patyna, bardzo ładnie zachowane |
| Literatura: | Parchimowicz 124c |
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 15