Polska, trojak, 1596

Rozpoczęcie: 12-01-2026 18:00
Zakończenie: 22-01-2026 21:26:00
Licytacja odbywa się w serwisie OneBid: zapisz się do e-aukcji
Polska, trojak, 1596

Polska, trojak, 1596

Licytuj
432312
Opis: Polska - Zygmunt III Waza (1587–1632) - monety litewskie, trojak, 1596, Wilno, u dołu herb Chalecki i lew przebity hakiem (znak Daniela Koste), odmiana z rozetkami po bokach nominału
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Iger V.96.2.b (R1), Ivanauskas 5SV117-25 (RR), Kop. Z.III.W. 1249 (R3), Tyszkiewicz 3 mk

Cena aktualna: 185 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 16