Polska, trojak, 1596
Zakończenie: 22-01-2026 21:26:00
Polska, trojak, 1596
Licytuj| Numer: |
432312
| Opis: | Polska - Zygmunt III Waza (1587–1632) - monety litewskie, trojak, 1596, Wilno, u dołu herb Chalecki i lew przebity hakiem (znak Daniela Koste), odmiana z rozetkami po bokach nominału |
| Stan zachowania: | III, Very Fine |
| Dodatkowe informacje: | patyna |
| Literatura: | Iger V.96.2.b (R1), Ivanauskas 5SV117-25 (RR), Kop. Z.III.W. 1249 (R3), Tyszkiewicz 3 mk |
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 16