Polska, trojak, 1593
Zakończenie: 22-01-2026 21:25:20
Polska, trojak, 1593
Licytuj| Numer: |
432477
| Opis: | Polska - Zygmunt III Waza (1587–1632) - monety litewskie, trojak, 1593, Wilno, końcówki legend L / L, u dołu rewersu herb Chalecki z rozetkami po bokach, popiersie króla z pełnym zarostem |
| Stan zachowania: | III/III-, About Very Five |
| Dodatkowe informacje: | ciemna patyna |
| Literatura: | Iger V.93.1.b, Ivanauskas 5SV31-15, Kopicki (ZIIIW) 1239 |
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 7