Polska, trojak, 1593

Rozpoczęcie: 12-01-2026 18:00
Zakończenie: 22-01-2026 21:25:20
Licytacja odbywa się w serwisie OneBid: zapisz się do e-aukcji
Polska, trojak, 1593

Polska, trojak, 1593

Licytuj
432477
Opis: Polska - Zygmunt III Waza (1587–1632) - monety litewskie, trojak, 1593, Wilno, końcówki legend L / L, u dołu rewersu herb Chalecki z rozetkami po bokach, popiersie króla z pełnym zarostem
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Iger V.93.1.b, Ivanauskas 5SV31-15, Kopicki (ZIIIW) 1239

Cena aktualna: 95 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 7