Polska, trojak, 1597
Zakończenie: 22-01-2026 21:24:00
Polska, trojak, 1597
Licytuj| Numer: |
432475
| Opis: | Polska - Zygmunt III Waza (1587–1632) - monety koronne, trojak, 1597, Bydgoszcz, napis w dwu wierszach, popiersie z kokardą pod kryzą |
| Stan zachowania: | III/III+, About Good Very Fine |
| Dodatkowe informacje: | patyna, wyraźny rewers |
| Literatura: | Iger B.97.2.b |
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 22