Polska, denar, 1573
Zakończenie: 22-01-2026 21:22:00
Polska, denar, 1573
Licytuj| Numer: |
432529
| Opis: | Polska - Bezkrólewie (1573), denar, 1573, Gdańsk, kartusz z herbem miasta Gdańska złożony z dwunastu łuków |
| Stan zachowania: | III, Very Fine |
| Dodatkowe informacje: | nieznacznie wyszczerbiony, patyna |
| Literatura: | CNG 101, Kop. 7385 (R3), Kurp. (1506–1573) 1001 (R2) |
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 11