Polska, denar, 1573

Rozpoczęcie: 12-01-2026 18:00
Zakończenie: 22-01-2026 21:22:00
Licytacja odbywa się w serwisie OneBid: zapisz się do e-aukcji
Polska, denar, 1573

Polska, denar, 1573

Licytuj
432529
Opis: Polska - Bezkrólewie (1573), denar, 1573, Gdańsk, kartusz z herbem miasta Gdańska złożony z dwunastu łuków
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: nieznacznie wyszczerbiony, patyna
Literatura: CNG 101, Kop. 7385 (R3), Kurp. (1506–1573) 1001 (R2)

Cena aktualna: 120 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 11