Niemcy, brakteat, II poł. XIII w.
Zakończenie: 22-01-2026 21:15:00
Licytuj| Numer: |
432556
| Opis: | Niemcy, brakteat, II poł. XIII w., Władca stojący na wprost, trzymający na prawej dłoni wieże, a w lewej berło(?) |
| Stan zachowania: | III/III-, About Very Five |
| Dodatkowe informacje: | srebro, 18.4 mm, 0.47 g |
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 14