Niemcy, brakteat, II poł. XIII w.

Rozpoczęcie: 12-01-2026 18:00
Zakończenie: 22-01-2026 21:15:00
Licytacja odbywa się w serwisie OneBid: zapisz się do e-aukcji

Licytuj
432556
Opis: Niemcy, brakteat, II poł. XIII w., Władca stojący na wprost, trzymający na prawej dłoni wieże, a w lewej berło(?)
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje: srebro, 18.4 mm, 0.47 g

Cena aktualna: 48 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 14