Niemcy, denar krzyżowy, X/XI w.

Rozpoczęcie: 12-01-2026 18:00
Zakończenie: 22-01-2026 21:14:00
Licytacja odbywa się w serwisie OneBid: zapisz się do e-aukcji

Licytuj
432553
Opis: Niemcy - Saksonia - anonimowi biskupi sascy, denar krzyżowy, X/XI w., Aw: Kaplica, wewnątrz krzyż złożony z klinów, legenda, Rw: Krzyż kawalerski, legenda
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: srebro, 17.2 mm, 1.47 g, ciemna patyna
Literatura: CNP II

Cena aktualna: 36 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 24