Niemcy, denar krzyżowy, X/XI w.
Zakończenie: 22-01-2026 21:14:00
Licytuj| Numer: |
432553
| Opis: | Niemcy - Saksonia - anonimowi biskupi sascy, denar krzyżowy, X/XI w., Aw: Kaplica, wewnątrz krzyż złożony z klinów, legenda, Rw: Krzyż kawalerski, legenda |
| Stan zachowania: | III-, Nearly Very Five |
| Dodatkowe informacje: | srebro, 17.2 mm, 1.47 g, ciemna patyna |
| Literatura: | CNP II |
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 24