Niemcy, denar

Rozpoczęcie: 12-01-2026 18:00
Zakończenie: 22-01-2026 21:12:00
Licytacja odbywa się w serwisie OneBid: zapisz się do e-aukcji
Niemcy, denar

Niemcy, denar

Licytuj
432554
Opis: Niemcy - Dolna Lotaryngia - Kolonia- arcybiskupstwo - abp Engelbert II z Falkenburga (1261–1274), denar, Aw: Postać siedzącego arcybiskupa na wprost, w prawej ręce trzyma księgę, w lewej pastorał, …GELBERT - VS ARCH…, Rw: Popiersie św. Piotra w aureoli, w prawej ręce trzyma krzyż, w lewej klucz, wyżej, na trzech łukach, trzy wieże, …NCTA • COLONI…
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje: srebro, 19.6 mm, 1.43 g, patyna, niedobity
Literatura: Hävernick 689

Cena aktualna:
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 13