Armenia, kardez

Rozpoczęcie: 12-01-2026 18:00
Zakończenie: 22-01-2026 21:11:40
Licytacja odbywa się w serwisie OneBid: zapisz się do e-aukcji
Armenia, kardez

Armenia, kardez

Licytuj
432552
Opis: Armenia - Lewon III (1301–1307), kardez, Aw: Siedząca postać na wprost, trzymająca berło, legenda, Rw: Krzyż, legenda
Stan zachowania: III/IV, Very Fine / Fine
Dodatkowe informacje: miedź, 21.8 mm, 3.80 g, patyna
Literatura: Nercessian 431–437

Cena aktualna: 36 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 9