Armenia, kardez
Zakończenie: 22-01-2026 21:11:40
Armenia, kardez
Licytuj| Numer: |
432552
| Opis: | Armenia - Lewon III (1301–1307), kardez, Aw: Siedząca postać na wprost, trzymająca berło, legenda, Rw: Krzyż, legenda |
| Stan zachowania: | III/IV, Very Fine / Fine |
| Dodatkowe informacje: | miedź, 21.8 mm, 3.80 g, patyna |
| Literatura: | Nercessian 431–437 |
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 9