Armenia, tank, (ok. 1198–1219)

Rozpoczęcie: 12-01-2026 18:00
Zakończenie: 22-01-2026 21:11:00
Licytacja odbywa się w serwisie OneBid: zapisz się do e-aukcji

Licytuj
432551
Opis: Armenia - Lewon I (1198–1219), tank, (ok. 1198–1219), Aw: Głowa władcy w koronie z sześcioma kropkami na wprost, legenda, Rw: Krzyż patriarchalny, po bokach sześciopromienne gwiazdy, legenda
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: miedź, 29.0 mm, 8.12 g, patyna
Literatura: Nercessian 303

Cena aktualna:
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 6