Armenia, tank, (ok. 1198–1219)
Zakończenie: 22-01-2026 21:11:00
Licytuj| Numer: |
432551
| Opis: | Armenia - Lewon I (1198–1219), tank, (ok. 1198–1219), Aw: Głowa władcy w koronie z sześcioma kropkami na wprost, legenda, Rw: Krzyż patriarchalny, po bokach sześciopromienne gwiazdy, legenda |
| Stan zachowania: | III, Very Fine |
| Dodatkowe informacje: | miedź, 29.0 mm, 8.12 g, patyna |
| Literatura: | Nercessian 303 |
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 6