Cesarstwo Rzymskie, denar, (235–236)
Zakończenie: 22-01-2026 21:07:20
Licytuj| Numer: |
432518
| Opis: | Cesarstwo Rzymskie - Maksymin I Trak (235–238), denar, (235–236), Rzym, Aw: Popiersie cesarza w wieńcu laurowym w prawo, IMP MAXIMINVS PIVS AVG, Rw: Pax z gałązką i berłem stojąca w lewo, PAX AVGVSTI |
| Stan zachowania: | I, Uncirculated |
| Dodatkowe informacje: | srebro, 20.1 mm, 3.23 g, wyśmienicie zachowane, patyna |
| Literatura: | RIC 12, C. 31a |
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 15