Cesarstwo Rzymskie, denar, (235–236)

Rozpoczęcie: 12-01-2026 18:00
Zakończenie: 22-01-2026 21:07:20
Licytacja odbywa się w serwisie OneBid: zapisz się do e-aukcji

Licytuj
432518
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Maksymin I Trak (235–238), denar, (235–236), Rzym, Aw: Popiersie cesarza w wieńcu laurowym w prawo, IMP MAXIMINVS PIVS AVG, Rw: Pax z gałązką i berłem stojąca w lewo, PAX AVGVSTI
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro, 20.1 mm, 3.23 g, wyśmienicie zachowane, patyna
Literatura: RIC 12, C. 31a

Cena aktualna:
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 15