Cesarstwo Rzymskie, denar, (241)

Rozpoczęcie: 12-01-2026 18:00
Zakończenie: 22-01-2026 21:07:00
Licytacja odbywa się w serwisie OneBid: zapisz się do e-aukcji

Licytuj
432480
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Gordian III (238–244), denar, (241), Rzym, Aw: Popiersie cesarza w wieńcu w prawo, IMP GORDIANVS PIVS FEL AVG, Rw: Salus karmiąca węża, SALVS AVGVSTI
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 20.4 mm, 3.14 g, patyna
Literatura: RIC 129A

Cena aktualna: 120 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 15