Cesarstwo Rzymskie, denar, (241)
Zakończenie: 22-01-2026 21:07:00
Licytuj| Numer: |
432480
| Opis: | Cesarstwo Rzymskie - Gordian III (238–244), denar, (241), Rzym, Aw: Popiersie cesarza w wieńcu w prawo, IMP GORDIANVS PIVS FEL AVG, Rw: Salus karmiąca węża, SALVS AVGVSTI |
| Stan zachowania: | II-, Nearly Extremely Fine |
| Dodatkowe informacje: | srebro, 20.4 mm, 3.14 g, patyna |
| Literatura: | RIC 129A |
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 15