Grecja i posthellenistyczne, brąz, (II–I w. pne)
Zakończenie: 22-01-2026 21:06:00
Licytuj| Numer: |
432542
| Opis: | Grecja i posthellenistyczne - Kolchida, brąz, (II–I w. pne), Aw: Dwa pilei dioskurów nad którymi gwiazdy, Rw: Tyrs, wokół którego ΔΙ ΟΣ ΚΟΥ ΡΙΑ Δ ΟΣ |
| Stan zachowania: | II-, Nearly Extremely Fine |
| Dodatkowe informacje: | brąz, 15.0 mm, 1.77 g |
| Literatura: | SNG Cop. 102 |
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 25