Grecja i posthellenistyczne, brąz, (II–I w. pne)

Rozpoczęcie: 12-01-2026 18:00
Zakończenie: 22-01-2026 21:06:00
Licytacja odbywa się w serwisie OneBid: zapisz się do e-aukcji

Licytuj
432542
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Kolchida, brąz, (II–I w. pne), Aw: Dwa pilei dioskurów nad którymi gwiazdy, Rw: Tyrs, wokół którego ΔΙ ΟΣ ΚΟΥ ΡΙΑ Δ ΟΣ
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 15.0 mm, 1.77 g
Literatura: SNG Cop. 102

Cena aktualna:
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 25