Grecja i posthellenistyczne, brąz, (ok. 105–85 pne)
Zakończenie: 22-01-2026 21:05:40
Licytuj| Numer: |
432541
| Opis: | Grecja i posthellenistyczne - Pont - Amisos - Mitradates VI Eupator 120–63 pne, brąz, (ok. 105–85 pne), Aw: Głowa Perseusza w prawo, Rw: Uskrzydlony bosak, po bokach AMI - ΣOY |
| Stan zachowania: | III+, Good Very Fine |
| Dodatkowe informacje: | brąz, 14.2 mm, 2.57 g, ciemna patyna |
| Literatura: | SNG Cop. 160 |
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 30