Grecja i posthellenistyczne, brąz, (ok. 105–85 pne)

Rozpoczęcie: 12-01-2026 18:00
Zakończenie: 22-01-2026 21:05:40
Licytacja odbywa się w serwisie OneBid: zapisz się do e-aukcji

Licytuj
432541
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Pont - Amisos - Mitradates VI Eupator 120–63 pne, brąz, (ok. 105–85 pne), Aw: Głowa Perseusza w prawo, Rw: Uskrzydlony bosak, po bokach AMI - ΣOY
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 14.2 mm, 2.57 g, ciemna patyna
Literatura: SNG Cop. 160

Cena aktualna: 70 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 30