Grecja i posthellenistyczne, triobol, (ok. 325–275 pne)

Rozpoczęcie: 12-01-2026 18:00
Zakończenie: 22-01-2026 21:04:40

Cena wylicytowana: 185 zł
Aukcja zakończyła się 22-01-2026 21:04:40
432535
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Lukania - Metapont, triobol, (ok. 325–275 pne), Aw: Głowa Demeter w prawo, Rw: Kłos zboża, z lewej [META], z prawej pług
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: srebro, 12.5 mm, 1.27 g, patyna, korozja
Literatura: HN Italy 1594

Cena końcowa: 185 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 52