Grecja i posthellenistyczne, triobol, (ok. 325–275 pne)
Zakończenie: 22-01-2026 21:04:40
432535
| Opis: | Grecja i posthellenistyczne - Lukania - Metapont, triobol, (ok. 325–275 pne), Aw: Głowa Demeter w prawo, Rw: Kłos zboża, z lewej [META], z prawej pług |
| Stan zachowania: | III-, Nearly Very Five |
| Dodatkowe informacje: | srebro, 12.5 mm, 1.27 g, patyna, korozja |
| Literatura: | HN Italy 1594 |
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 52