Grecja i posthellenistyczne, brąz

Rozpoczęcie: 12-01-2026 18:00
Zakończenie: 22-01-2026 21:04:20
Licytacja odbywa się w serwisie OneBid: zapisz się do e-aukcji

Licytuj
432538
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Karia - Mylasa - Eupolemos 315–311 pne, brąz, Aw: Trzy nałozone na siebie tarcze macedońskie, Rw: Miecz w pochwie, ΕΥΠΟ / ΛΕΜΟΥ
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 18.9 mm, 4.10 g, patyna, wyszczerbienia
Literatura: SNG Cop. 1168

Cena aktualna:
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 19