Grecja i posthellenistyczne, brąz
Zakończenie: 22-01-2026 21:04:20
Licytuj| Numer: |
432538
| Opis: | Grecja i posthellenistyczne - Karia - Mylasa - Eupolemos 315–311 pne, brąz, Aw: Trzy nałozone na siebie tarcze macedońskie, Rw: Miecz w pochwie, ΕΥΠΟ / ΛΕΜΟΥ |
| Stan zachowania: | III, Very Fine |
| Dodatkowe informacje: | brąz, 18.9 mm, 4.10 g, patyna, wyszczerbienia |
| Literatura: | SNG Cop. 1168 |
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 19