Grecja i posthellenistyczne, didrachma, (ok. IV w. pne)

Rozpoczęcie: 12-01-2026 18:00
Zakończenie: 22-01-2026 21:04:00

Cena wylicytowana: 220 zł
Aukcja zakończyła się 22-01-2026 21:04:00
432532
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Kampania, didrachma, (ok. IV w. pne), Aw: Głowa nimfy z opaską na włosach w prawo, Rw: Byk z ludzką głową kroczący w prawo, nad nim lecąca Nike
Stan zachowania: IV-, About Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 20.2 mm, 6.72 g

Cena końcowa: 220 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 33