Grecja i posthellenistyczne, didrachma, (ok. IV w. pne)
Zakończenie: 22-01-2026 21:04:00
432532
| Opis: | Grecja i posthellenistyczne - Kampania, didrachma, (ok. IV w. pne), Aw: Głowa nimfy z opaską na włosach w prawo, Rw: Byk z ludzką głową kroczący w prawo, nad nim lecąca Nike |
| Stan zachowania: | IV-, About Fine |
| Dodatkowe informacje: | srebro, 20.2 mm, 6.72 g |
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 33