Grecja i posthellenistyczne, diobol, (280–228 pne)

Rozpoczęcie: 12-01-2026 18:00
Zakończenie: 22-01-2026 21:03:40
Licytacja odbywa się w serwisie OneBid: zapisz się do e-aukcji

Licytuj
432533
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Kalabria - Tarent, diobol, (280–228 pne), Aw: Głowa Ateny w hełmie w lewo, Rw: Herakles walczący z lwem, legenda
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 11.2 mm, 0.90 g, patyna
Literatura: HN Italy 1065

Cena aktualna: 200 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 44