Grecja i posthellenistyczne, diobol, (280–228 pne)
Zakończenie: 22-01-2026 21:03:40
Licytuj| Numer: |
432533
| Opis: | Grecja i posthellenistyczne - Kalabria - Tarent, diobol, (280–228 pne), Aw: Głowa Ateny w hełmie w lewo, Rw: Herakles walczący z lwem, legenda |
| Stan zachowania: | III, Very Fine |
| Dodatkowe informacje: | srebro, 11.2 mm, 0.90 g, patyna |
| Literatura: | HN Italy 1065 |
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 44