Grecja i posthellenistyczne, diobol, (V w. pne)

Rozpoczęcie: 12-01-2026 18:00
Zakończenie: 22-01-2026 21:02:40
Licytacja odbywa się w serwisie OneBid: zapisz się do e-aukcji

Licytuj
432537
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Jonia - Klazomenai, diobol, (V w. pne), Aw: Przednia część uskrzydlonego dzika w prawo, Rw: Kwadrat incusum
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 10.6 mm, 0.91 g
Literatura: SNG Cop 11

Cena aktualna: 165 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 47