Grecja i posthellenistyczne, diobol, (V w. pne)
Zakończenie: 22-01-2026 21:02:40
Licytuj| Numer: |
432537
| Opis: | Grecja i posthellenistyczne - Jonia - Klazomenai, diobol, (V w. pne), Aw: Przednia część uskrzydlonego dzika w prawo, Rw: Kwadrat incusum |
| Stan zachowania: | III, Very Fine |
| Dodatkowe informacje: | srebro, 10.6 mm, 0.91 g |
| Literatura: | SNG Cop 11 |
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 47