Polska, 100 złotych, 9.11.1934

Rozpoczęcie: 12-01-2026 18:00
Zakończenie: 22-01-2026 20:14:20
Licytacja odbywa się w serwisie OneBid: zapisz się do e-aukcji

Licytuj
429760
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939) - emisje po reformie Władysława Grabskiego, 100 złotych, 9.11.1934, seria C.W., numeracja 7006874
Stan zachowania: II/II+, Good Extremely Fine
Dodatkowe informacje: przegięte w pionie, drobne ugięcia na marginesach
Literatura: Lucow 675b (R0), Miłczak 74c

Cena aktualna: 28 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 10