Polska, 100 złotych, 9.11.1934
Zakończenie: 22-01-2026 20:14:20
Licytuj| Numer: |
429760
| Opis: | Polska - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939) - emisje po reformie Władysława Grabskiego, 100 złotych, 9.11.1934, seria C.W., numeracja 7006874 |
| Stan zachowania: | II/II+, Good Extremely Fine |
| Dodatkowe informacje: | przegięte w pionie, drobne ugięcia na marginesach |
| Literatura: | Lucow 675b (R0), Miłczak 74c |
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 10