Polska, 5 złotych, 2.01.1930

Rozpoczęcie: 12-01-2026 18:00
Zakończenie: 22-01-2026 20:13:40
Licytacja odbywa się w serwisie OneBid: zapisz się do e-aukcji
Polska, 5 złotych, 2.01.1930

Polska, 5 złotych, 2.01.1930

Licytuj
429733
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939) - emisje po reformie Władysława Grabskiego, 5 złotych, 2.01.1930, seria DC., numeracja 2217975
Stan zachowania: I-/II+, Nearly Uncirculated
Dodatkowe informacje: banknot po delikatnej konserwacji, zagniecenia, na górnym marginesie plamka
Literatura: Lucow 659 (R0), Miłczak 71c

Cena aktualna: 24 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 7