Polska, szeląg, 1531

Rozpoczęcie: 12-01-2026 18:00
Zakończenie: 22-01-2026 21:21:00
Licytacja odbywa się w serwisie OneBid: zapisz się do e-aukcji
Polska, szeląg, 1531

Polska, szeląg, 1531

Licytuj
429235
Opis: Polska - Zygmunt I Stary (1506–1548) - monety pruskie, szeląg, 1531, Toruń, końcówki napisów PRVS / PRVSSIE
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Kop. 3080, Kurp. (1506-73) 253 (R)

Cena aktualna:
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 10