Polska, szeląg, 1531
Zakończenie: 22-01-2026 21:21:00
Polska, szeląg, 1531
Licytuj| Numer: |
429235
| Opis: | Polska - Zygmunt I Stary (1506–1548) - monety pruskie, szeląg, 1531, Toruń, końcówki napisów PRVS / PRVSSIE |
| Stan zachowania: | III/III-, About Very Five |
| Dodatkowe informacje: | patyna |
| Literatura: | Kop. 3080, Kurp. (1506-73) 253 (R) |
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 10