Niemcy, półtalar, 1777 KR

Rozpoczęcie: 22-12-2025 18:00
Zakończenie: 08-01-2026 22:30:50
Licytacja odbywa się w serwisie OneBid: zapisz się do e-aukcji
Niemcy, półtalar, 1777 KR

Niemcy, półtalar, 1777 KR

Licytuj
431557
Opis: Niemcy - Schwäbisch Hall - Józef II (1765–1790), półtalar, 1777 KR, Norymberga, Aw: Popiersie władcy w prawo, IOSEPHVS II D G ROM IMP SEMP AVG, Rw: Trzy kartusze, MONETA NOVA REIPUBLICAE HALAE SUEVICAE
Stan zachowania: II/II+, Good Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 14.58 g, lekko przetarte, ale ładnie zachowany, patyna
Literatura: Schön 21, Raff 53

Cena aktualna:
Cena wywoławcza: 1 350 zł
Cena szacunkowa: 2 250 zł
Ilość odsłon: 23