Austria, półtalar, 1628

Rozpoczęcie: 22-12-2025 18:00
Zakończenie: 08-01-2026 22:21:30
Licytacja odbywa się w serwisie OneBid: zapisz się do e-aukcji
Austria, półtalar, 1628

Austria, półtalar, 1628

Licytuj
431561
Opis: Austria - Salzburg - arcybiskupstwo - Paris graf Lodron (1619–1653), półtalar, 1628, Salzburg, Aw: Front katedry, po bokach data oraz półpostacie św. Ruperta i św. Wirgiliusza, poniżej tarcza herbowa zwieńczona kapeluszem kardynalskim, z chwostami, legenda, Rw: Biskupi niosący lektykę, w prawo, poniżej dwaj aniołowie, legenda
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 14.19 g, lekkie ugięcie z walca, ciemna patyna
Literatura: Probszt 1167, Zöttl 1438

Cena aktualna: 1 650 zł
Cena wywoławcza: 1 500 zł
Cena szacunkowa: 2 500 zł
Ilość odsłon: 44