Aukcja online

pokaż wszystko
Literatura, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie, zagraniczne, medale.
Rozpoczęcie: 17-11-2025 18:00
Zakończenie: 27-11-2025 20:00 ÷ 22:48
licytacje zakończone
Zdjęcie Opis Stan Cena Ofert Do końca
Polska, 10 złotych, 1935
Polska, 10 złotych, 1935
429349
Józef Piłsudski
II+/I-

370 zł

szac. 150 zł

235 wyświetleń

0 zakończona
Śląsk, 3 krajcary, 1605
Śląsk, 3 krajcary, 1605
429438
III

370 zł

szac. 80 zł

75 wyświetleń

0 zakończona
Niemcy, 36 grote, 1859
Niemcy, 36 grote, 1859
428584
II

370 zł

szac. 250 zł

26 wyświetleń

0 zakończona
Polska, 25. rocznica biskupstwa Józefa Teodorowicza, 1927
Polska, 25. rocznica biskupstwa Józefa Teodorowicza, 1927
429259
Aw: Popiersie w lewo, na przecięciu ramienia sygnatura W....
I/I-

370 zł

szac. 500 zł

82 wyświetleń

0 zakończona
Grecja i posthellenistyczne, drachma, 83–82 pne (13 rok panowania)
Grecja i posthellenistyczne, drachma, 83–82 pne (13 rok panowania)
429311
Aw: Głowa władcy w prawo, Rw: Atena stojąca w lewo, trzym...
II-

380 zł

szac. 400 zł

86 wyświetleń

0 zakończona
Cesarstwo Rzymskie, antoninian, (244–247)
Cesarstwo Rzymskie, antoninian, (244–247)
429319
Aw: Popiersie cesarza w koronie radialnej w prawo, IMP M ...
I-

380 zł

szac. 400 zł

51 wyświetleń

0 zakończona
Polska, grosz srebrny, 1767 FS
Polska, grosz srebrny, 1767 FS
429475
szeroka korona nad monogramem
III+

380 zł

szac. 200 zł

165 wyświetleń

0 zakończona
Polska, 2 złote, 1934
Polska, 2 złote, 1934
429348
głowa kobiety w czepcu
I-

380 zł

szac. 200 zł

134 wyświetleń

0 zakończona
Polska, ort, 1621
Polska, ort, 1621
429436
PRV MΛ w legendzie awersu, (16) pod popiersiem
III

390 zł

szac. 500 zł

73 wyświetleń

0 zakończona
Francja, odznaka nagrodowa
Francja, odznaka nagrodowa
429258
Grupa psów na łące, na stronie odwrotnej wieniec, w który...
I-

390 zł

szac. 150 zł

50 wyświetleń

0 zakończona

Do wylicytowanych pozycji doliczana jest opłata aukcyjna WCN w wysokości 12%. Prosimy dokładnie zapoznać się z regulaminem aukcji online.