Zakończenie: 27-11-2025 20:00 ÷ 22:48
| Zdjęcie | Opis | Stan | Cena | Ofert | Do końca |
Polska, 10 złotych, 1935
429349
Józef Piłsudski | II+/I- |
370 zł szac. 150 zł 235 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Śląsk, 3 krajcary, 1605
429438
| III |
370 zł szac. 80 zł 75 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Niemcy, 36 grote, 1859
428584
| II |
370 zł szac. 250 zł 26 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, 25. rocznica biskupstwa Józefa Teodorowicza, 1927
429259
Aw: Popiersie w lewo, na przecięciu ramienia sygnatura W.... | I/I- |
370 zł szac. 500 zł 82 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Grecja i posthellenistyczne, drachma, 83–82 pne (13 rok panowania)
429311
Aw: Głowa władcy w prawo, Rw: Atena stojąca w lewo, trzym... | II- |
380 zł szac. 400 zł 86 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Cesarstwo Rzymskie, antoninian, (244–247)
429319
Aw: Popiersie cesarza w koronie radialnej w prawo, IMP M ... | I- |
380 zł szac. 400 zł 51 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, grosz srebrny, 1767 FS
429475
szeroka korona nad monogramem | III+ |
380 zł szac. 200 zł 165 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, 2 złote, 1934
429348
głowa kobiety w czepcu | I- |
380 zł szac. 200 zł 134 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, ort, 1621
429436
PRV MΛ w legendzie awersu, (16) pod popiersiem | III |
390 zł szac. 500 zł 73 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Francja, odznaka nagrodowa
429258
Grupa psów na łące, na stronie odwrotnej wieniec, w który... | I- |
390 zł szac. 150 zł 50 wyświetleń |
0 | zakończona |