Zakończenie: 27-11-2025 20:00 ÷ 22:48
| Zdjęcie | Opis | Stan | Cena | Ofert | Do końca |
Polska, 2 złote, 1934
429348
głowa kobiety w czepcu | I- |
380 zł szac. 200 zł 134 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, 10 złotych, 1935
429349
Józef Piłsudski | II+/I- |
370 zł szac. 150 zł 235 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Śląsk, 3 krajcary, 1605
429438
| III |
370 zł szac. 80 zł 75 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Niemcy, 36 grote, 1859
428584
| II |
370 zł szac. 250 zł 27 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, 25. rocznica biskupstwa Józefa Teodorowicza, 1927
429259
Aw: Popiersie w lewo, na przecięciu ramienia sygnatura W.... | I/I- |
370 zł szac. 500 zł 82 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, grosz, 1547
429452
bez rozet po bokach korony i przy dacie | II/II- |
360 zł szac. 250 zł 65 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Prusy Książęce (1525–1657), ort, 1623
429484
popiersie księcia w płaszczu elektorskim, znak menniczy n... | III+ |
360 zł szac. 250 zł 43 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Wielkie Księstwo Riazańskie, dienga, po 1400
429208
wybita na monecie Złotej Ordy, kontramarka z głową barana | II/II+ |
350 zł szac. 150 zł 44 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Niemcy, talar górniczy (Ausbeutetaler), 1846 A
428534
| III/III+ |
350 zł szac. 350 zł 43 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Niemcy, talar, 1773 A
428614
| III |
350 zł szac. 250 zł 52 wyświetleń |
0 | zakończona |