Aukcja online

pokaż wszystko
Literatura, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie, zagraniczne, medale.
Rozpoczęcie: 17-11-2025 18:00
Zakończenie: 27-11-2025 20:00 ÷ 22:48
licytacje zakończone
Zdjęcie Opis Stan Cena Ofert Do końca
Polska, 2 złote, 1934
Polska, 2 złote, 1934
429348
głowa kobiety w czepcu
I-

380 zł

szac. 200 zł

134 wyświetleń

0 zakończona
Polska, 10 złotych, 1935
Polska, 10 złotych, 1935
429349
Józef Piłsudski
II+/I-

370 zł

szac. 150 zł

235 wyświetleń

0 zakończona
Śląsk, 3 krajcary, 1605
Śląsk, 3 krajcary, 1605
429438
III

370 zł

szac. 80 zł

75 wyświetleń

0 zakończona
Niemcy, 36 grote, 1859
Niemcy, 36 grote, 1859
428584
II

370 zł

szac. 250 zł

27 wyświetleń

0 zakończona
Polska, 25. rocznica biskupstwa Józefa Teodorowicza, 1927
Polska, 25. rocznica biskupstwa Józefa Teodorowicza, 1927
429259
Aw: Popiersie w lewo, na przecięciu ramienia sygnatura W....
I/I-

370 zł

szac. 500 zł

82 wyświetleń

0 zakończona
Polska, grosz, 1547
Polska, grosz, 1547
429452
bez rozet po bokach korony i przy dacie
II/II-

360 zł

szac. 250 zł

65 wyświetleń

0 zakończona
Prusy Książęce (1525–1657), ort, 1623
Prusy Książęce (1525–1657), ort, 1623
429484
popiersie księcia w płaszczu elektorskim, znak menniczy n...
III+

360 zł

szac. 250 zł

43 wyświetleń

0 zakończona
Wielkie Księstwo Riazańskie, dienga, po 1400
Wielkie Księstwo Riazańskie, dienga, po 1400
429208
wybita na monecie Złotej Ordy, kontramarka z głową barana
II/II+

350 zł

szac. 150 zł

44 wyświetleń

0 zakończona
Niemcy, talar górniczy (Ausbeutetaler), 1846 A
Niemcy, talar górniczy (Ausbeutetaler), 1846 A
428534
III/III+

350 zł

szac. 350 zł

43 wyświetleń

0 zakończona
Niemcy, talar, 1773 A
Niemcy, talar, 1773 A
428614
III

350 zł

szac. 250 zł

52 wyświetleń

0 zakończona

Do wylicytowanych pozycji doliczana jest opłata aukcyjna WCN w wysokości 12%. Prosimy dokładnie zapoznać się z regulaminem aukcji online.