Zakończenie: 27-11-2025 20:00 ÷ 22:48
| Zdjęcie | Opis | Stan | Cena | Ofert | Do końca |
Polska, zestaw 9 medali z serii Systema Solare, 2009
428410
w skład zestawu wchodzą: - Słońce (łac. Sol) - platerowan... | I |
500 zł szac. 600 zł 49 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, zestaw 7 medali z kolekcji królewskiej, 2009
427818
w skład zestawu wchodzą: Mieszko I, Bolesław Chrobry, Bol... | I |
430 zł szac. 500 zł 69 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, 25. rocznica biskupstwa Józefa Teodorowicza, 1927
429259
Aw: Popiersie w lewo, na przecięciu ramienia sygnatura W.... | I/I- |
370 zł szac. 500 zł 75 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, Maria Tarnowska, 1999
429536
Aw: Półpostać hrabiny Tarnowskiej w lewo na tle ruin Wars... | I |
220 zł szac. 100 zł 40 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, XIX Konferencja Dyrektorów Mennic, 1996
429533
Aw: Widok Starego Miasta w Warszawie, wyżej bursztyn, na ... | I |
155 zł szac. 150 zł 66 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, medal nagrodowy, 1975
429538
Aw: ZA / ZASŁUGI / DLA OCHRONY / PPOŻAROWEJ / WOJEWÓDZTWA... | I- |
105 zł szac. 40 zł 23 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, medal pamiątkowy
429541
Aw: Scena chrztu, wyżej PAX • GEMMA •, niżej • CIVITATIS ... | I |
40 zł szac. 30 zł 29 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, XV rocznica odzyskania dostępu do morza, 1935
428247
Aw: Sylwetka statku w prawo, niżej napis M/S "PIŁSUDSKI",... | III |
36 zł szac. 50 zł 32 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, Polskie Linie Oceaniczne 1951–1975, 1975
429542
Aw: XXX, w środkowym X logo PLO, wyżej POLSKIE LINIE / OC... | I |
24 zł szac. 40 zł 25 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, Gdańskie Zakłady Rafineryjne, 1977
429543
Aw: Widok zakładów, GDAŃSKIE ZAKŁADY - RAFINERYJNE, Rw: L... | I |
24 zł szac. 40 zł 21 wyświetleń |
0 | zakończona |