Aukcja online

pokaż wszystko
Literatura, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie, zagraniczne, medale.
Rozpoczęcie: 17-11-2025 18:00
Zakończenie: 27-11-2025 20:00 ÷ 22:48
licytacje zakończone
Zdjęcie Opis Stan Cena Ofert Do końca
Polska, zestaw 9 medali z serii Systema Solare, 2009
Polska, zestaw 9 medali z serii Systema Solare, 2009
428410
w skład zestawu wchodzą: - Słońce (łac. Sol) - platerowan...
I

500 zł

szac. 600 zł

49 wyświetleń

0 zakończona
Polska, zestaw 7 medali z kolekcji królewskiej, 2009
Polska, zestaw 7 medali z kolekcji królewskiej, 2009
427818
w skład zestawu wchodzą: Mieszko I, Bolesław Chrobry, Bol...
I

430 zł

szac. 500 zł

69 wyświetleń

0 zakończona
Polska, 25. rocznica biskupstwa Józefa Teodorowicza, 1927
Polska, 25. rocznica biskupstwa Józefa Teodorowicza, 1927
429259
Aw: Popiersie w lewo, na przecięciu ramienia sygnatura W....
I/I-

370 zł

szac. 500 zł

75 wyświetleń

0 zakończona
Polska, Maria Tarnowska, 1999
Polska, Maria Tarnowska, 1999
429536
Aw: Półpostać hrabiny Tarnowskiej w lewo na tle ruin Wars...
I

220 zł

szac. 100 zł

40 wyświetleń

0 zakończona
Polska, XIX Konferencja Dyrektorów Mennic, 1996
Polska, XIX Konferencja Dyrektorów Mennic, 1996
429533
Aw: Widok Starego Miasta w Warszawie, wyżej bursztyn, na ...
I

155 zł

szac. 150 zł

66 wyświetleń

0 zakończona
Polska, medal nagrodowy, 1975
Polska, medal nagrodowy, 1975
429538
Aw: ZA / ZASŁUGI / DLA OCHRONY / PPOŻAROWEJ / WOJEWÓDZTWA...
I-

105 zł

szac. 40 zł

23 wyświetleń

0 zakończona
Polska, medal pamiątkowy
Polska, medal pamiątkowy
429541
Aw: Scena chrztu, wyżej PAX • GEMMA •, niżej • CIVITATIS ...
I

40 zł

szac. 30 zł

29 wyświetleń

0 zakończona
Polska, XV rocznica odzyskania dostępu do morza, 1935
Polska, XV rocznica odzyskania dostępu do morza, 1935
428247
Aw: Sylwetka statku w prawo, niżej napis M/S "PIŁSUDSKI",...
III

36 zł

szac. 50 zł

32 wyświetleń

0 zakończona
Polska, Polskie Linie Oceaniczne 1951–1975, 1975
Polska, Polskie Linie Oceaniczne 1951–1975, 1975
429542
Aw: XXX, w środkowym X logo PLO, wyżej POLSKIE LINIE / OC...
I

24 zł

szac. 40 zł

25 wyświetleń

0 zakończona
Polska, Gdańskie Zakłady Rafineryjne, 1977
Polska, Gdańskie Zakłady Rafineryjne, 1977
429543
Aw: Widok zakładów, GDAŃSKIE ZAKŁADY - RAFINERYJNE, Rw: L...
I

24 zł

szac. 40 zł

21 wyświetleń

0 zakończona

Do wylicytowanych pozycji doliczana jest opłata aukcyjna WCN w wysokości 12%. Prosimy dokładnie zapoznać się z regulaminem aukcji online.