Włochy, dena ( 1 1/2 francescone ), 1807

Rozpoczęcie: 17-11-2025 18:00
Zakończenie: 27-11-2025 22:39:00

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 27-11-2025 22:39:00
429296
Opis: Włochy - Toskania - Karol Ludwik i Maria Luiza (1803–1807), dena ( 1 1/2 francescone ), 1807, Florencja
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro, 39.39 g, szlachetna patyna
Literatura: CNI XII/459/29, Davenport 152, Pagani 27

Cena wywoławcza: 2 400 zł
Cena szacunkowa: 4 000 zł
Ilość odsłon: 71