Niemcy, 3 marki, 1930 F

Rozpoczęcie: 17-11-2025 18:00
Zakończenie: 27-11-2025 22:18:00
Niemcy, 3 marki, 1930 F

Niemcy, 3 marki, 1930 F

Cena wylicytowana: 300 zł
Aukcja zakończyła się 27-11-2025 22:18:00
428791
Opis: Niemcy - Republika Weimarska (1918–1933), 3 marki, 1930 F, Stuttgart, sterowiec Graf Zeppelin
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: czyszczone, miejscowa patyna
Literatura: AKS 86, Jaeger 342

Cena końcowa: 300 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 23