Niemcy, 5 marek, 1902 D

Rozpoczęcie: 17-11-2025 18:00
Zakończenie: 27-11-2025 22:13:00
Niemcy, 5 marek, 1902 D

Niemcy, 5 marek, 1902 D

Cena wylicytowana: 220 zł
Aukcja zakończyła się 27-11-2025 22:13:00
428712
Opis: Niemcy - Bawaria - Otto (1886–1913), 5 marek, 1902 D, Monachium
Stan zachowania: III/IV, Very Fine / Fine
Dodatkowe informacje: miejscowa patyna
Literatura: AKS 201, Jaeger 46

Cena końcowa: 220 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 25