Niemcy, 24 grosze maryjne, 1695 HC - H

Rozpoczęcie: 17-11-2025 18:00
Zakończenie: 27-11-2025 22:06:00

Cena wylicytowana: 250 zł
Aukcja zakończyła się 27-11-2025 22:06:00
428578
Opis: Niemcy - Brunszwik-Wolfenbüttel - Rudolf August i Antoni Ulryk (1685–1704), 24 grosze maryjne, 1695 HC - H, Braunschweig
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Davenport 332, Welter 2082

Cena końcowa: 250 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 32