Francja, 5 franków, 1868 BB

Rozpoczęcie: 17-11-2025 18:00
Zakończenie: 27-11-2025 22:00:00
Francja, 5 franków, 1868 BB

Francja, 5 franków, 1868 BB

Cena wylicytowana: 160 zł
Aukcja zakończyła się 27-11-2025 22:00:00
429395
Opis: Francja - Napoleon III (1852–1870), 5 franków, 1868 BB, Strasbourg
Stan zachowania: III+/II-, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 24.90 g, patyna
Literatura: Gadoury 739, KM 799

Cena końcowa: 160 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 20