Etiopia, 1 birr, 1897 A (1889EE)

Rozpoczęcie: 17-11-2025 18:00
Zakończenie: 27-11-2025 21:52:20

Cena wylicytowana: 340 zł
Aukcja zakończyła się 27-11-2025 21:52:20
429251
Opis: Etiopia - Manelik II (1889–1913), 1 birr, 1897 A (1889EE), Paryż
Stan zachowania: IV+, Choice Fine
Dodatkowe informacje: srebro próby 835, 27.83 g, patyna
Literatura: KM 5

Cena końcowa: 340 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 32