Austria, talar, 1826 A

Rozpoczęcie: 17-11-2025 18:00
Zakończenie: 27-11-2025 21:51:00
Austria, talar, 1826 A

Austria, talar, 1826 A

Cena wylicytowana: 300 zł
Aukcja zakończyła się 27-11-2025 21:51:00
428528
Opis: Austria - Franciszek II (1792–1835) - emisje po ustanowieniu cesarstwa, talar, 1826 A, Wiedeń
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: moneta czyszczona, niewielkie uszkodzenia obrzeża
Literatura: Davenport 9, Herinek 344

Cena końcowa: 300 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 38