Śląsk, 6 krajcarów, 1674 SP

Rozpoczęcie: 17-11-2025 18:00
Zakończenie: 27-11-2025 21:48:20
Śląsk, 6 krajcarów, 1674 SP

Śląsk, 6 krajcarów, 1674 SP

Cena wylicytowana: 90 zł
Aukcja zakończyła się 27-11-2025 21:48:20
429605
Opis: Śląsk - księstwo oleśnickie - Dynastia Württemberg-Weiltingen - Sylwiusz Fryderyk (1664–1697), 6 krajcarów, 1674 SP, Oleśnica, data rozstawiona szerzej
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: F.u.S 2295, E.-M. 66 - odmiana interpunkcyjna

Cena końcowa: 90 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 27