Śląsk, 3 krajcary, 1619 HR

Rozpoczęcie: 17-11-2025 18:00
Zakończenie: 27-11-2025 21:47:00
Śląsk, 3 krajcary, 1619 HR

Śląsk, 3 krajcary, 1619 HR

Cena wylicytowana: 210 zł
Aukcja zakończyła się 27-11-2025 21:47:00
429604
Opis: Śląsk - księstwo legnicko-brzesko-wołowskie - Jan Krystian Brzeski i Jerzy Rudolf Legnicki (1602–1621), 3 krajcary, 1619 HR, Złoty Stok
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: F.u.S. 1537, E.-M. 55

Cena końcowa: 210 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 24