Śląsk, grosz, 1543

Rozpoczęcie: 17-11-2025 18:00
Zakończenie: 27-11-2025 21:45:20
Śląsk, grosz, 1543

Śląsk, grosz, 1543

Cena wylicytowana: 80 zł
Aukcja zakończyła się 27-11-2025 21:45:20
429479
Opis: Śląsk - księstwo legnicko-brzesko-wołowskie - Fryderyk II (1488–1505–1547), grosz, 1543, Legnica, popiersie księcia w zbroi
Stan zachowania: IV+, Choice Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: F.u.S. 1360, Kop. 4923

Cena końcowa: 80 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 30