Polska, 2 złote, 1973

Rozpoczęcie: 17-11-2025 18:00
Zakończenie: 27-11-2025 21:30:40
Polska, 2 złote, 1973

Polska, 2 złote, 1973

Cena wylicytowana: 105 zł
Aukcja zakończyła się 27-11-2025 21:30:40
428123
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989) - monety obiegowe i kolekcjonerskie, 2 złote, 1973, Warszawa
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: delikatna patyna, pięknie zachowana moneta
Literatura: Parchimowicz 216g

Cena końcowa: 105 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 32