Polska, 1 złoty, 1925

Rozpoczęcie: 17-11-2025 18:00
Zakończenie: 27-11-2025 21:29:20
Polska, 1 złoty, 1925

Polska, 1 złoty, 1925

Cena wylicytowana: 400 zł
Aukcja zakończyła się 27-11-2025 21:29:20
428143
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: przetarte, miejscowa patyna
Literatura: Parchimowicz 107b

Cena końcowa: 400 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 56