Polska, 2 złote, 1933

Rozpoczęcie: 17-11-2025 18:00
Zakończenie: 27-11-2025 21:28:20
Polska, 2 złote, 1933

Polska, 2 złote, 1933

Cena wylicytowana: 210 zł
Aukcja zakończyła się 27-11-2025 21:28:20
429347
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939) - monety obiegowe, 2 złote, 1933, Warszawa, głowa kobiety w czepcu
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: delikatna patyna, piękna moneta
Literatura: Parchimowicz 110b

Cena końcowa: 210 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 61