Polska, dienieżka, 1862 BM

Rozpoczęcie: 17-11-2025 18:00
Zakończenie: 27-11-2025 21:22:40
Polska, dienieżka, 1862 BM

Polska, dienieżka, 1862 BM

Cena wylicytowana: 85 zł
Aukcja zakończyła się 27-11-2025 21:22:40
429246
Opis: Polska - Zabór rosyjski - Aleksander II (1855–1881), dienieżka, 1862 BM, Warszawa
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Bitkin 493, Brekke 54, Plage 528

Cena końcowa: 85 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 35